навчальний семінар для працівників Управління Державної служби якості освіти у Хмельницькій області

Сьогодні, 07 жовтня 2022 року Державним архівом області проведено навчальний семінар для працівників Управління Державної служби якості освіти у Хмельницькій області та підпорядкованих структурних підрозділів.

❗У ході заходу Катерина Бурдуваліс, директор Держархіву області розповіла про нормативно-правове, науково-методичне та інформаційне забезпечення діловодства та архівної справи в Управлінні Державної служби якості освіти у Хмельницькій області та підпорядкованих структурних підрозділах.

❗Марія Коваленко, заступник директора-начальник відділу організаційно-аналітичної роботи донесла інформацію про порядок роботи з електронними документами у діловодстві та їх підготовка до передавання на архівне зберігання.

❗Валентина Рага, начальник відділу формування НАФ та діловодства ознайомила із проблемними питаннями щодо формування документів постійного зберігання та з кадрових питань (особового складу) структурних підрозділів. Окрім того, провела майстер клас щодо формування та підшивання справ.

 

2022-10-07