8 Березня

 

07 березня 2019 року голова облдержадміністрації Вадим Лозовий з нагоди 8 Березня привітав жіночий колектив Державного архіву Хмельницької області.

 

2019-03-07

Я просто жінка

 

05 березня 2019 року заступник директора архіву-начальник відділу організаційно-аналітичної роботи Катерина Бурдуваліс та заступник директора архіву-начальник відділу забезпечення збереженості документів Олександр Войтович взяли участь в урочистих заходах з нагоди Міжнародного жіночого дня під назвою “Я просто жінка…..”, які відбулися у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії.

 

2019-03-05

семінар Нова Ушиця

 

04 березня 201року заступником директора архіву-начальником відділу організаційно-аналітичної роботи Катериною Бурдуваліс надано методичну та практичну допомогу архівним установам Новоушицького району А також проведено семінар на тему: “Нормативно-правове, науково-методичне та інформаційне забезпечення організації архівної справи та діловодства в закладах освіти та науки Новоушицького району”. Мета заходу – покращення збереженості документів Національного архівного фонду та удосконалення діловодства в установах та закладах різних форм власності Нової Ушиці.

 

 

 

 

 

 

   

2019-03-04

семінар

 

27 лютого 2019 року працівники архіву на чолі із заступником директора архіву-начальником відділу організаційно-аналітичної роботи Катериною Бурдуваліс провели семінар для  Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС м. Хмельницького на тему: “Нормативно-правове, науково-методичне та інформаційне забезпечення діловодства та архівної справи у Департаменті спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС м. Хмельницького”.

У ході семінару розглянуто такі питання:

·        номенклатура справ – етапи її створення та подання на розгляд ЕПК;

·        проблемні питання щодо формування документів постійного зберігання та з кадрових питань (особового складу);

·        впорядкування документів постійного зберігання, з кадрових питань (особового складу), складання та оформлення описів справ.

 

 

 

 

2019-02-27
1 | 2 | 3 > >>