Перше засідання Експертно-перевірної комісії у 2023 році!

❗❗❗Сьогодні в Державному архіві Хмельницької області відбулося перше засідання Експертно-перевірної комісії в цьому році.

У рамках засідання розглянуто такі питання:

1. Звіт про роботу ЕПК за 2022 рік та завдання на 2023 рік.

2. Про ведення діловодства та архівної справи у Департаменті інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької облдержадміністрації та стан впорядкування документів НАФ, з кадрових питань (особового складу) приєднаного управління культури ХОДА.

3. Про план проведення обласного огляду на краще забезпечення збереження документів НАФ та стану діловодства в установах, закладах, підприємствах культури та туризму Хмельницької області в 2023-2024 роках.

4. Звіт керівника архівного відділу Хмельницької міської ради про роботу ЕК за 2021-2022 роки.

2023-01-12

круглий стіл до Дня Гідності та Свободи

21 листопада 2022 року в Державному архіві Хмельницької області відбувся круглий стіл до Дня Гідності та Свободи.

Круглий стіл організовано з метою вшанування патріотизму та мужності громадян, які у 2004 та 2013 роках стали на захист демократичних цінностей і європейського вибору нашого народу.

Учасниками заходу були викладачі та студенти Хмельницької Гуманітарно-педагогічної академії.

Під час заходу піднімалися питання: незалежності та територіальної цілісності, волі, соборності, патріотизму, гідності України та українців, пам’ятних подій та визначних здобутків українського народу у цій боротьбі.

В рамках заходу презентовано виставку «Україна. Війна в Європі» та проведено оглядову екскурсію архівосховищами Держархіву області, де студенти отримали можливість ознайомитись із складом та змістом архівних фондів.

Наразі Україна знову бореться за свою свободу та незалежність тому – це свято є дуже на часі.

Віримо в нашу швидку перемогу та мирне небо над головою!!!

Ми сильні, а сила наша в єдності💙💛

✅Довідково. День Гідності та Свободи — свято в Україні, що святкується щороку 21 листопада на честь двох революцій: Помаранчевої революції (22 листопада 2004 року) та Революції Гідності (акція студентів та громадських активістів розпочалася 21 листопада 2013 року).

 

 

 

2022-11-21

Відновив роботу читальний зал у державному архіві Хмельницької області

 
2022-11-16

підбили підсумки проведення Огляду-конкурсу на краще забезпечення збереженості документів НАФ та стану діловодства в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування в області

📢📢📢Сьогодні, 16 листопада 2022 року архівісти області підбили підсумки проведення 📍Огляду-конкурсу на краще забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду та стану діловодства в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування в області, 📍який відбувався протягом 2020-2022 років.

❗Огляд − єдиний в Україні проєкт започаткований Державним архівом Хмельницької області у 2014 року задля покращення умов збереження документів Національного архівного фонду, з кадрових питань (особового складу) та стану діловодства в окремих галузях області, а саме: в культурній, релігійній, туристичній, охороні здоров’я, освіті, органах виконавчої влади та місцевого самоврядування в області.

Переможців Огляду привітали заступник голови Хмельницької обласної військової адміністрації Володимир Юр’єв та заступник керівника виконавчого апарату Хмельницької обласної ради Тетяна Зеленко.

✅За результатами проведення Огляду-конкурсу колективи та спеціалісти органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Хмельницької області будуть відзначені грамотами та подяками Державного архіву Хмельницької області до Дня працівників архівних установ 24 грудня 2022 року.

 

 

2022-11-16
1 | 2 | 3 > >>