тренінг 04 липня

04 липня 2019 року архівісти області взяли участь у тренінгу ,,Вдосконалення навичок користування інструментами інформаційно-комунікаційних технологій”, який відбувався у співпраці з громадськими організаціями ,,Сучасна Україна” та ,,ІТ-кластер міста Хмельницького” у Будинку рад облдержадміністрації.

Слухачі мали можливість прослухати такі теми: ,,Ознайомлення з Google-інструментами, відпрацювання навичок щодо їх використання”, ,,Раціональне використання можливостей соціальної мережі Facebook”, QRcode‒ двовимірний штрих-код:створення та використання”.

 

 

2019-07-04

участь у презентації книги

27 червня 2019 року працівники архіву взяли участь у презентації книги „Серця калинові” за авторством вчителя, активної учасниці Революції Гідності та АТО, старшого солдата Національної гвардії України Лідії Ільків, яка проходила на базі Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва.

 

 

 

2019-06-27

засідання колегії 21 червня

21 червня 2019 року відбулося засідання колегії Державного архіву Хмельницької області з порядком денним:

1. Про підсумки роботи архівних установ області за І квартал 2019 року.

2. Про результати тематичної перевірки з організації архівної справи в архівних установах Старосинявського району.

3. Про стан проведення огляду на краще збереження документів НАФ та стану діловодства в закладах освіти Старосинявського району.

4. Про стан виконання законодавства про Національний архівний фонд та архівні установи в архівних установах Городоцького району.

5. Про результати комплексної перевірки архівних установ Старокостянтинівського району.

6. Про результати тематичної перевірки Кам’янець-Подільського міського архіву з питань використання інформації документів.

 

2019-06-21

Короткостроковий семінар

20 червня 2019 рокув рамках тематичного короткострокового семінару ,,Сучасні вимоги до документування управлінської діяльності в органах влади”,організованого Хмельницьким ЦППК для керівників діловодних служб райдержадміністрацій, виконкомів міських (міст обласного значення) рад, в Державному архіві Хмельницької області проведено практичне заняття ,,Організація роботи архівного підрозділу райдержадміністрацій, виконкомів міських (міст обласного значення) рад та умови архівного зберігання документів”.

У ході семінару розглянуто такі питання:

• номенклатура справ – етапи її створення та подання на розгляд ЕПК;

• проблемні питання щодо формування документів постійного зберігання та з кадрових питань (особового складу);

• впорядкування документів постійного зберігання, з кадрових питань (особового складу), складання та оформлення описів справ та ін.

 

 

 

 

2019-06-20
1 | 2 | 3 > >>