семінар у Вінниці

07 червня 2019 року відбувся спільний семінар Державних архівів Вінницької і Хмельницької областей з актуальних питань розвитку архівної справи та з нагоди відзначення Міжнародного дня архівів (Державний архів Вінницької області).

У ході семінару був підписаний договір про подальшу співпрацю за різними напрямками архівної справи та з метою удосконалення роботи і проведення в майбутньому спільних наукових, видавничих і виставкових проектів, науково-методичних заходів.

По завершенню заходу колектив Держархіву Хмельницької області відвідав Вінницький обласний краєзнавчий музей та Національний музей-садибу ім. М.І. Пирогова розташований в південно-західній частині міста Вінниці у живописній садибі Вишня, де впродовж останніх двадцяти років (1861-1881) жив і працював видатний вчений, геніальний хірург, анатом, творець воєнно-польової хірургії, засновник Товариства Червоного Хреста, прекрасний педагог і громадський діяч Микола Іванович Пирогов.

Керівництво та колектив Держархіву Хмельницької області висловлює щиру подяку директору Державного архіву Вінницької області Юрію Легуну, директору Вінницького обласного краєзнавчого музею Катерині Висоцькій та генеральному директору Національного музею-садиби М.І. Пирогова Петру Гуньку.

 

 

 

 

 

 

 

2019-06-07