підвищення кваліфікації

         Протягом 11-15 березня 2019 року працівники Державного архіву Хмельницької області пройшли перший етап підвищення кваліфікації в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

            Архівісти мали можливість прослухати такі теми: ,,Пріоритети розвитку архівної справи на Хмельниччині в 2019 році”; ,,Децентралізація державного управління та реформування державної служби в Україні”; ,,Організація контролю та виконання вхідних та розпорядчих документів в органах влади”; ,,Специфіка писемної форми спілкування” та ін.

            У рамках навчання 13 березня на базі Державного архіву Чернівецької області відбувся міжобласний семінар-практикум для працівників архівних установ Хмельницької та Чернівецької областей на тему: ,,Робота архівних установ в умовах проведення адміністративно-територіальної реформи” (обмін досвідом). На семінарі-практикумі розглядались питання діяльності архівних установ Буковини та Хмельниччини в період реформування органів місцевого самоврядування, обговорювались проблемні питання та досягнення розвитку архівної справи та діловодства, відбувся обмін досвідом між відділами Держархівів Хмельницької та Чернівецької областей.

        Підсумки семінару підвели директор Хмельницького ЦППК Баюк М.І. та директор Державного архіву Хмельницької області Байдич В.Г.

            Другий етап підвищення кваліфікації працівників архіву заплановано на жовтень 2019 року.

 

   

 

   

 

   

 

 

2019-03-15