ЕПК 11 лютого

11 лютого 2021 року у Держархіві області відбулося засідання Експертно-перевірної комісії з внесення документів органів державної влади та місцевого самоврядування, установ, підприємств, організацій області до Національного архівного фонду України з порядком денним:

1.Про підготовку семінару-практикуму з питань діловодства та архівної справи в Департаменті розвитку промисловості та агропромислового комплексу Хмельницької обласної державної адміністрації.

2.Про хід впорядкування документів НАФ та з кадрових питань (особового складу) в міських, сільських та селищних радах Хмельницької області в умовах децентралізації влади та адміністративно-територіальної реформи станом на 01 січня 2021 року.

3.Про список юридичних осіб-джерел формування НАФ, списків юридичних осіб джерел формування у яких не утворюються документи НАФ, які перебувають у зоні комплектування архівних установ області.

4.Звіт голови ЕК Хмельницького регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю ,,Інваспорт" про стан впорядкування документів та організації діловодства в установі.

5.Розгляд документів поданих до ЕПК від архівних установ області.

2021-02-11