новини за 2017


День гідності та Свободи

День гідності та Свободи

21 листопадапрацівники Державного архіву Хмельницької області з нагоди відзначення четвертої річниці початку Революції  Гідності  прийшли до пам’ятника героям Небесної Сотні, щоб вшанувати загиблих майданівців  покладанням квітів. 

 

 

Крім того, взяли участь у відкритті виставки робіт фронтового фотографа Юрія Величко “Життя на “нулі”, яка розпочала свою роботу у Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва.

 Молодший сержант Юрій Величко з лютого 2015 року до березня 2017 служив у складі 46-го окремого батальйону спеціального призначення “Донбас-Україна”. Значну частину експозиції становлять портрети воїнів. Кожна фотографія автора – це історія життя невигаданих героїв. У кожному кадрі, мов у книзі, читається трагізм війни.Фотографії, які представлені в експозиції музею, є унікальними документами, де зображені багатогранні воєнні будні і звичайні українські громадяни, від яких тепер залежить доля нашої країни.

  

2017-11-21

Засідання Експертно-перевірної комісії

Засідання Експертно-перевірної комісії

 

9 листопада 2017 р. в Держархіві області відбулось засідання Експертно-перевірної комісії щодо внесення документів органів державної влади та місцевого самоврядування, установ, підприємств, організацій області до Національного архівного фонду України.

2017-11-09

Засідання Експертно-перевірної комісії

Засідання Експертно-перевірної комісії

 

12 жовтня 2017 р. в Держархіві області відбулось засідання Експертно-перевірної комісії щодо внесення документів органів державної влади та місцевого самоврядування, установ, підприємств, організацій області до Національного архівного фонду України.

2017-10-12

Семінар для діловодів Красилівського району

21 вересня 2017 року заступник директора Державного архіву Хмельницької області Бурдуваліс Катерина Миколаївна провела навчальний семінар для відповідальних за діловодство та архівну справу в організаціях, установах, підприємствах Красилівського району на тему: «Нормативно-правове, науково-методичне та інформаційне забезпечення організації діловодства та архівної справи в установах, підприємствах та організаціях різної форми власності».

Участь у заході прийняли начальник архівного відділу Тетяна Федорина, працівники апарату, окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій Красилівського району.

Катерина Бурдуваліс ознайомила слухачів з організацією архівної справи та діловодства  на місцях. Семінар відбувся у формі діалогу, в результаті чого усі мали змогу поділитись досвідом роботи та дізнатись про нововведення у своїй справі, надавались методичні консультації з питань ведення діловодства та архівної справи, а також обговорено механізм приймання-передавання документів на зберігання до архівних установ.

Катерина Миколаївна наголосила, що якісна та відповідальна робота працівників архівного відділу, районного трудового архіву, архівних підрозділів органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій району є запорукою збереження документів Національного архівного фонду.

Архівний відділ висловлює щиру подяку усім, хто був причетний до підготовки та проведення семінару.

2017-09-21

Місто Славута і Славутчина в контексті історії Волині

20 вересня 2017 р. директор архіву В. Байдич та головний науковий співробітник відділу інформаційних технологій  В. Галатир  взяли участь в всеукраїнській науковій конференції "Місто Славута і Славутчина в контексті історії Волині"

2017-09-20

Виїзне засідання Експертно-перевірної комісії Держархіву області

14 вересня відбулось виїзне засідання Експертно-перевірної комісії Держархіву області щодо внесення документів органів державної влади та місцевого самоврядування, установ, підприємств, організацій області до Національного архівного фонду України.

2017-09-14

Тематична перевірка щодо стану роботи з архівними підрозділами

Відповідно до Наказу  Міністерства юстиції  України від 23.01.2015 року № 89/5,зареєстрованого 23січня 2015 року № 80/26525 ,,Про затвердження Порядку проведення перевірок стану архівної справи в архівних установах України” та плану роботи колегії Державного архіву Хмельницької області на 2017 рік 12 вересня 2017 року начальником відділу формування Національного архівного фонду та діловодства Держархіву області Валентиною Рагою здійснено тематичну перевірку щодо стану роботи з архівними підрозділами, службами діловодства, комплектування архівного відділу райдержадміністрації. В ході  перевірки, проведено семінар з відповідальними за архівну справу у виконавчих комітетах сільських, селищної, міської рад, підприємств,установ та організацій району. З вступним словом перед учасниками семінару виступила начальник архівного відділу Лариса Калюка, яка зазначила, що у створених та описаних документах  зафіксовані формування, життєдіяльність, реорганізаційні процеси підприємств, установ, організацій  для збереження їх для наступних поколінь. В свою чергу Валентина Рага детально зупинилася на питаннях впорядкування та описування документів під час реорганізації в умовах реформи. Окрім цього, Валентина Станіславівна перевірила роботу архівного відділу та архівних підрозділів району. По закінченню роботи відбулася зустріч з головою райдержадміністрації Віктором Солодким, на якій обговорені питання покращення матеріально-технічного забезпечення  архівного відділу райдержадміністрації тощо.

2017-09-12

делегація з Польщі

11 вересня 2017 року в Державному архіві Хмельницької області перебувала делегація з архіву Інституту національної пам'яті Польщі в складі заступників  директора архіву ІНП доктора Маріуша Жулавніка, Маріуша Квасняка та доктора Дороти Левси з Незалежного відділу міжнародних контактів президентського відділення Інституту.
Польська делегація ознайомилася з постійнодіючими та тематичними виставками документів, видавничою справою архіву, документами радянських спецслужб – від початку революції до розпаду комуністичної системи в СРСР. 
Візит ініціював співпрацю між двома установами. Підготовлено міжнародний проект з оцифрування документів, пов'язаних з політичними репресіями. 
Під час візиту заступник директора архіву ІНП доктор Маріуш Жулавнік привітав співпрацю з Державним архіві Хмельницької області і подарував науково-публіцистичні видання Інституту.
Директор Державного архіву Хмельницької області Володимир Байдич презентував польським архівістам Шеститомне видання ,,Реабілітовані історією” та ,,Анотований реєстр описів. Державний архів Хмельницької області. Фонди колишнього Кам’янець - Подільського міського архіву”. 
Гості відвідали Хмельницький музей-студію фотомистецтва, школу іконопису ,,Нікош”, та державний історико-культурний заповідник ,,Межибіж”.
2017-09-11

делегація з архіву Інституту

11 вересня 2017 рокув Державному архіві Хмельницької області перебувала делегація з архіву Інституту національної пам'яті Польщі в складі заступників  директора архіву ІНП доктора Маріуша Жулавніка, Маріуша Квасняка та доктора Дороти Левси з Незалежного відділу міжнародних контактів президентського відділення Інституту.
Польська делегація ознайомилася з постійнодіючими та тематичними виставками документів, видавничою справою архіву, документами радянських спецслужб – від початку революції до розпаду комуністичної системи в СРСР. 

Візит ініціював співпрацю між двома установами. Підготовленоміжнародний проект з оцифрування документів, пов'язаних з політичними репресіями.

Під час візиту заступник директора архіву ІНП доктор Маріуш Жулавнік привітавспівпрацю з Державним архіві Хмельницької області і подарував науково-публіцистичні видання Інституту.
Директор Державного архіву Хмельницької області Володимир Байдич презентував польським архівістам Шеститомне видання ,,Реабілітовані історією” та ,,Анотований реєстр описів. Державний архів Хмельницької області. Фонди колишнього Кам’янець - Подільського міського архіву”. 
Гості відвідали Хмельницький музей-студію фотомистецтва, школу іконопису ,,Нікош”, та державний історико-культурний заповідник ,,Межибіж”.
 

 

2017-09-11

Засідання Експертно-перевірної комісії

10 серпня 2017 р. в Держархіві області відбулось засідання Експертно-перевірної комісії щодо внесення документів органів державної влади та місцевого самоврядування, установ, підприємств, організацій області до Національного архівного фонду України.

2017-08-10

ПОДІЛЬСЬКА СТАРОВИНА

В липні місяці вийшов перший номер часопису Державного архіву Хмельницької області «Вісник Державного архіву Хмельницької області «ПОДІЛЬСЬКА СТАРОВИНА».

Слід зазначити, що журнал виходить вперше за всю історію архівної установи. Виходу журналу передувала майже піврічна робота членів редакційної колегії, працівників архіву та видавця.

Засновниками журналу стали: Державний архів Хмельницької області, Хмельницька обласна громадська організація архівістів та дослідників Поділля та Південно-Східної Волині «Поклик віків», «Архівні інформаційні системи», м. Київ, Люблінський католицький університет імені Яна Павла ІІ (Польща), Меморіальний музей пам'яті жертв Голокосту в Вашингтоні (США), Польська академія знань (Польща) та Хмельницький інститут соціальних технологій Університету «Україна»

До складу редакційної колегії журналу увійшли відомі науковці України, США та Польщі.

В першому номері журналу опублікували свої наукові дослідження 54 автори з різних регіонів України. Статті розміщено в розділах: „Історичні дослідження”, „Джерела та історіографія”, „Архівні установи та підготовка фахівців з архівознавства”, „Видатні постаті”, „Огляд фондів особового походження”, „Премії та нагороди”, „Унікальні документи”.

Наступний номер журналу планується підготувати до 95 річчя архівної справи на Хмельниччині.

Видання розраховане на істориків, науковців, архівістів, краєзнавців, викладачів, студентів, учителів, усіх, хто цікавиться історією архівної справи та історією України.

 

    

2017-07-27

Ювілейний конверт архіву

До 95 архівної справи на Хмельниччині Держархівом було виготовлено ювілейний поштовий конверт на якому зображено: приміщення корпусу №1 Держархіву Хмельницької області та  фотографії приміщень у яких знаходився архів у м. Кам’янець-Подільському. 

 

2017-07-27

Засідання Експертно-перевірної комісії

13 липня 2017 р. в Держархіві області відбулось засідання Експертно-перевірної комісії щодо внесення документів органів державної влади та місцевого самоврядування, установ, підприємств, організацій області до Національного архівного фонду України.
 
2017-07-13

Засідання обласної науково-редакційної групи

11 липня 2017 р. в Хмельницькій обласній державній адміністрації директор архіву В. Байдич та головний науковий співробітник відділу інформаційних технологій  В. Галатир  взяли участь в організації засідання обласної науково-редакційної групи для реалізації проекту  “Місця пам`яті Української революції 1917-1921 років”

2017-07-11

Засідання колегії Держархіву

16 червня 2017 р. відбулося виїзне засідання колегії Держархіву Хмельницької області.

2017-06-16

участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції

26 травня 2017 р. директор архіву Байдич В.Г та головний науковий співробітник відділу інформаційних технологій Галатир В.В. взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції: “Князі Острозькі в історії Центрально-Східної Європи: минуле і сучасність” в м. Старокостянтинові.

2017-05-26

«Архіви України: минуле й сьогодення»

В рамках відзначення 95-річчя архівної справи у  Хмельницькій області в Державному архіві області відкрито виставку «Архіви України: минуле й сьогодення». В експозиції, яка ілюструє утворення та становлення діяльності архівних установ Хмельниччини, представлені понад 40 документальних матеріалів: рішення центральних та місцевих органів влади з розвитку архівної галузі починаючи з 1920-х років, збірки законодавчих та нормативно-правових актів, наукові періодичні видання з архівної сфери різного періоду, сучасні архівні інформаційно-довідкові видання, методичні матеріали та розробки.

У 2017 році до 95-річчя архівної справи на Хмельниччині окрім виставкових заплановано здійснити комплекс таких заходів:

- екскурсії для учнівської та студентської молоді постійно діючими тематичними виставками Державного архіву області;

- створення та інформаційне наповнення постійних рубрик «З історії архівної справи на Хмельниччині» на веб-сайті Державного архіву області, в ефірі ХРД «Поділля-центр», на обласному та FM-радіо, в місцевих (обласних та районних) періодичних виданнях;

- підготовка та подання на розгляд сесії обласної ради Обласної програми розвитку архівної справи на 2017-2020 роки;

- проведення круглих столів та інших публічних заходів з питань архівної справи;

- підготовка до видання наукових досліджень «Нариси з історії архівної справи на Хмельниччині», «Постать Я.Гальчевського в документах», «Українська революція на Поділлі: Старокостянтинівщина в добу УНР», вісника Державного архіву Хмельницької області «Подільська старовина»;

- організація Міжнародної конференції «Історія Подільської губернії та Хмельниччини в архівних документах та дослідженнях науковців» до 95-річчя архівної справи на Хмельниччині.

    

 

      

 

2017-05-26

презентація 11 випуску збірника Хмельницьких краєзнавчих студій

25 травня 2017 р. директор архіву Байдич В.Г, начальник відділу інформаційних технологій Олійник Ю.В. та головний науковий співробітник Галатир В.В. взяли участь у презентації 11 випуску збірника Хмельницьких краєзнавчих студій, що відбулася в Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці.

2017-05-25

Голова облдержадміністрації вручив директору архіву Подяку Прем’єр-міністра України

25 травня в ході колегії Хмельницької облдержадміністрації голова облдержадміністрації Олександр Корнійчук вручив директору Державного архіву Хмельницької області Володимиру Байдичу Подяку Прем’єр-міністра України за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у забезпечення реалізації державної політики в галузі архівної справи.

 

2017-05-25

виступ з інформацією до Дня Європи на радіо

20 травня 2017 р. начальник відділу інформаційних технологій Олійник Ю.В. та головний науковий співробітник Галатир В.В. виступили з інформацією до Дня Європи на радіо FM104,6 філії Публічного Акціонерного Товариства „Національна суспільна Телерадіокомпанія України” „Хмельницька регіональна дирекція „Поділля-центр” ХОДТРК „Поділля-Центр”. 

2017-05-20

Перша премія на Обласному конкурсі науково-дослідних робіт

Державний архів Хмельницької області з виданням «Красилівщина в роки Другої світової війни: збірник документів та матеріалів» здобув першу премію на  Обласному конкурсі науково-дослідних робіт в номінації «Гуманітарні науково-дослідні роботи», який щорічно проводиться Хмельницькою обласною радою до Дня науки.

Збірник документів, над яким працювали науковці Державного архіву області, Кам’янець-Подільського національного університету ім. І.Огієнка, освітяни Красилівщини, став черговим виданням серії «Праці Державного архіву Хмельницької області» (випуск 13) та вийшов за підтримки Хмельницької обласної громадської організації архівістів та дослідників Поділля та Південно-Східної Волині «Поклик віків», Красилівської райдержадміністрації та Красилівської районної ради.     

Видання містить архівні документи, матеріали, газетні публікації, спогади про життя населення Красилівщини в роки Другої світової війни.

На урочистій церемонії нагородження, що відбулась 19 травня у сесійній залі Хмельницької обласної ради, переможну першу премію від голови обласної ради Михайла Загородного отримали директор Державного архіву області Володимир Байдич, професор Кам’янець-Подільського національного університету Олександр Завальнюк, науковці  Державного архіву області Юрій Олійник, Віталій Галатир, Тетяна Павлунішена, директор школи с. Кузьмин Красилівського району Олександр Байдич.

2017-05-19

участь в засіданні круглого столу

18 травня 2017 р. директор архіву В. Байдич, начальник відділу інформаційних технологій Ю. Олійник, головний науковий співробітник відділу інформаційних технологій В. Галатир взяли участь в засіданні круглого столу «Магдебурське право та розвиток місцевого самоврядування на Поділлі», що відбулося в Хмельницькому університеті управління та права.

2017-05-18

Вшанування депортації татарів з Криму

 Вшанування боротьби кримсько-татарського народу за свою незалежність:73-роковини трагічної депортації татарів з Криму.

2017-05-18

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

2017-05-18

тематична перевірка архівних установ

12 червня 2017 р. керівництвом Держархіву області було здійснено тематичну перевірку архівних установ Старокостянтинівського району.

2017-05-12

засідання Експертно-перевірної комісії

11 травня 2017 р. в Держархіві області відбулось засідання Експертно-перевірної комісії щодо внесення документів органів державної влади та місцевого самоврядування, установ, підприємств, організацій області до Національного архівного фонду України.

2017-05-11

експонувалася виставка архівних документів

10-14 травня 2017 р. в Держархіві області експонувалася виставка архівних документів до Дня пам'яті жертв політичних репресій.

2017-05-10

семінар для новопризначених відповідальних за архівну справу

27 квітня 2017 р. в Держархіві області проведено семінар для новопризначених відповідальних за архівну справу та діловодство в установах, організаціях, підприємствах різної форми власності обласного значення.

2017-04-27

виставка до 95-річчя архівної справи на Хмельниччині

26-30 квітня в Держархіві області експонувалася тематична виставка до 95-річчя архівної справи на Хмельниччині.

2017-04-26

Духовні витоки Поділля: церква та релігійні діячі в історії краю

25 квітня 2017 р. директор архіву В. Байдич та головний науковий співробітник відділу інформаційних технологій В. Галатир взяли участь з науковими доповідями у VІІ всеукраїнській науково-практичній конференції «Духовні витоки Поділля: церква та релігійні діячі в історії краю».

2017-04-25

виставка архівних документів

25 квітня 2017 р. в приміщенні Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії експонувалася виставка архівних документів на тему: “Духовні витоки Поділля: релігійні установи в історії краю”. 

2017-04-25

засідання Експертно-перевірної комісії

13 квітня 2017 р. в Держархіві області відбулось засідання Експертно-перевірної комісії щодо внесення документів органів державної влади та місцевого самоврядування, установ, підприємств, організацій області до Національного архівного фонду України.

2017-04-13

Заступник директора архіву К. Бурдуваліс взяла участь у семінарі

12 квітня 2017 р. заступник директора архіву К. Бурдуваліс взяла участь у семінарі для керівників малих підприємств та бухгалтерів на тему: “Нормативно-правове та методично-інформаційне забезпечення організації діловодства та архівної справи в установах, організаціях приватної форми власності”, що відбувся в Хмельницькому університеті управління та права.

2017-04-12

засідання Експертно-перевірної комісії

11 травня 2017 р. в Держархіві області відбулось засідання Експертно-перевірної комісії щодо внесення документів органів державної влади та місцевого самоврядування, установ, підприємств, організацій області до Національного архівного фонду України.

2017-04-11

огляд закладів охорони здоров’я в Славутському районі

6 квітня 2017 р. організаційним комітетом Держархіву області проведено огляд закладів охорони здоров’я, з метою кращого забезпечення  збереженості документів НАФ та стану діловодства в Славутському районі.

2017-04-06

огляд закладів охорони здоров’я

5 квітня 2017 р. організаційним комітетом Держархіву області проведено огляд закладів охорони здоров’я, з метою кращого забезпечення  збереженості документів НАФ та стану діловодства в Теофіпольському районі.

2017-04-05

На зустрічі з колективом Володимиром Федоровичем Шовкошитний

15 лютого На зустріч з колективом Державного архіву завітав відомий український поет, прозаїк, публіцист, громадський, політичний діяч, народний депутат України І скликання, перший заступник голови Національної спілки письменників України Володимир Федорович Шовкошитний.

Цікавою була розповідь Володимира Федоровича про громадську, політичну діяльність та найбільше присутніх вразила творчість автора.

На зустрічі прозвучали вірші поета зі збірок ,,Фантомний біль”, ,,Занедбаний рай”, ,,Торкнутися небес”. У творчому доробку автора багато прозових творів, серед яких трилогія ,,Кров свята”та роман ,,Боривітри”.

2017-02-15

вебінар –колегія

15 лютого Відбувся вебінар –колегія Державного архіву Хмельницької області за підсумками роботи у 2016 році та пріоритетними завданнями на 2017 рік. В он-лайн режимі члени колегії спілкувалися з працівниками архівних відділів райдержадміністрацій та трудових архіві області.

Керівництво Державного архіву Хмельницької області висловлює щиру подяку працівникам Хмельницького інституту післядипломної освіти за надане приміщення та технічну можливість для проведення вебінару.

2017-02-15

Виставка з архівної колекції які увійшли до Небесної Сотні

13 лютого  До Дня Героїв Небесної Сотні відкрито виставку з архівної колекції особистих документів подолян, які увійшли до Небесної Сотні. Крім документів, на виставці широко були представлені статті з періодичних видань та книги.

2017-02-13

Засідання Експертно-перевірної комісії

09 лютого 2017 рокув Держархіві області відбулося засідання Експертно-перевірної комісії. Порядок денний:

1. Про хід виконання обласного огляду на краще забезпечення збереження документів НАФ та діловодства в закладах охорони здоров’я Хмельницької області.

2. Звіт голови ЕК ПАТ ,,Взутекс” про стан впорядкування документів постійного зберігання та з кадрових питань ( особового складу).

3. Звіт голови ЕК Департаменту фінансів Хмельницької обласної державної адміністрації про стан впорядкування документів постійного зберігання та з кадрових питань ( особового складу).

4. Про стан забезпечення збереженості документів у Лісогринівецькій сільській раді Хмельницького району.

5. Розгляд документів, поданих на ЕПК від архівних установ області. 

2017-02-09

Працівники Держархіву області відвідали музей українського мислителя Григорія Сковороди

03 лютого 2017 року працівники Держархіву області відвідали музей українського мислителя Григорія Сковороди.

Музей у Хмельницькому створено Подільським товариством імені Г.Сковороди. Екскурсію для архівістів провів доктор педагогічних наук, ректорХмельницького інституту соціальнихтехнологій університету ,,Україна”, голова вищезгаданого товариства Михайло Євгенович Чайковський.

Працівники архіву переглянули фільм українського режисера Роллана Сергієнко ,,Відкрий себе”, присвячена 250-літтю з дня народження Г.Сковороди ” Фільм розкриває всі подробиці з життя великого гуманіста, поета, філософа, просвітителя і демократа.

Драматично склалася доля цьоготалановитого фільму: після чотирьох нищівних переробок його ,,поклали на полицю. Над фільмом працювали, крім режисера Роллана Сергієнка, Володимир Костенко, Микола Шудря, Іван Миколайчук, Костянтин Степанков, оператор О.Коваль, композиторІван Карабиць. Через майже два десятиліття за цей фільм режисера було удостоєно званням лауреата Шевченківської премії.

2017-02-03

Фестиваль польської культури на Хмельниччині ,,Перлина Поділля”

29 січня 2017 року директор Державного архіву Володимир Байдич взяв участь у відкритті фестивалю польської культури на Хмельниччині ,,Перлина Поділля” та презентації документальної фотовиставки ,,Самаритяни з Маркової”. Виставку відкрито у костелі Христа Царя Всесвіту, за сприяння Генерального консульства Республіки Польща у Вінниці. 

2017-01-29

Голокост на Поділлі

28 січня 2017 року на телеканалі ХОДТРК ,,Поділля центр” директор Державного архіву Хмельницької області, кандидат історичних наук Володимир Григорович Байдич.взяв участь в прямому ефірі в телепрограмі присвяченій трагічним подіям Голокосту на Поділлі.

2017-01-28

Розширене засідання колегії Державного архіву Житомирської області

26 січня 2017 року директор архіву Володимир Байдич, виступив на розширеному засіданні колегії Державного архіву Житомирської області, яка відбулася в приміщенні Житомирської облдержадміністрації.

Крім того, Державний  архів Хмельницької області було представлено виставкою ,,Видання державного архіву Хмельницької області 2012-2017 роки”. Учасники колегії мали змогу ознайомитися з п’ятдесятьма монографіями, збірниками документів, науковими працями, матеріалами конференцій, тощо.

В роботі розширеного засідання колегії взяли участь голова Державної архівної служби Тетяна Баранова,відповідальні працівники Укрдержархіву, керівники Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України, Центрального державного електронного архіву України, Державних архівів Вінницької, Волинської, Рівненської, Хмельницької областей та директори Західного, Південно-Західного та Північного регіональних центрів страхового фонду документації.

\

2017-01-26

...А ще третій празник Святе Водохреща...

 

2017-01-19

Засідання Експертно-перевірної комісії

12 січня 2017 року відбулось засідання експертно-перевірної комісії з порядком денним:

1. Звіт про роботу ЕПК за 2016 рік та завдання на 2017 рік.

2. Звіт голови ЕК Департапенту фінансів Хмельницької обласної державної адміністрації про стан впорядкування документів постійного зберігання та з кадрових питань (особового складу).

3. Удосконалення роботи експертів з документами, які подаються на розгляд Експертно-перевірній комісії Держархіву області відповідно до нормативно-правових вимог законодавства України.

4. Рогляд документів, поданих до ЕПК від архівних установ області.

2017-01-12

Красилівщина в роки Другої світової війни і збірник документів та матеріалів

У грудні 2016 року побачила світ книга “Красилівщина в роки Другої світової війни і збірник документів та матеріалів ”це п’ятдесяте науково-архівне видання архівістів Хмельничини за останні чотири роки. За підтримки депутатського корпусу Красилівського району та його керівництва: голови районної ради Пасічника В. С. та голови райдержадмінітсарції Островської Н. В.

На 540 сторінках розміщені 562 архівних документа української та німецької сторін, які розповідають про життя подолян з травня 1939 року по жовтень 1945 року. Тираж 200 екз.

 

2017-01-03

Красилівщина в роки Другої світової війни і збірник документів та матеріалів

У грудні 2016 року побачила світ книга “Красилівщина в роки Другої світової війни і збірник документів та матеріалів ”це п’ятдесяте науково-архівне видання архівістів Хмельничини за останні чотири роки. За підтримки депутатського корпусу Красилівського району та його керівництва: голови районної ради Пасічника В. С. та голови райдержадмінітсарції Островської Н. В.

На 540 сторінках розміщені 562 архівних документа української та німецької сторін, які розповідають про життя подолян з травня 1939 року по жовтень 1945 року. Тираж 200 екз.

 

2017-01-03