День гідності та Свободи

День гідності та Свободи

21 листопадапрацівники Державного архіву Хмельницької області з нагоди відзначення четвертої річниці початку Революції  Гідності  прийшли до пам’ятника героям Небесної Сотні, щоб вшанувати загиблих майданівців  покладанням квітів. 

 

 

Крім того, взяли участь у відкритті виставки робіт фронтового фотографа Юрія Величко “Життя на “нулі”, яка розпочала свою роботу у Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва.

 Молодший сержант Юрій Величко з лютого 2015 року до березня 2017 служив у складі 46-го окремого батальйону спеціального призначення “Донбас-Україна”. Значну частину експозиції становлять портрети воїнів. Кожна фотографія автора – це історія життя невигаданих героїв. У кожному кадрі, мов у книзі, читається трагізм війни.Фотографії, які представлені в експозиції музею, є унікальними документами, де зображені багатогранні воєнні будні і звичайні українські громадяни, від яких тепер залежить доля нашої країни.

  

2017-11-21

Засідання Експертно-перевірної комісії

Засідання Експертно-перевірної комісії

 

9 листопада 2017 р. в Держархіві області відбулось засідання Експертно-перевірної комісії щодо внесення документів органів державної влади та місцевого самоврядування, установ, підприємств, організацій області до Національного архівного фонду України.

2017-11-09

Засідання Експертно-перевірної комісії

Засідання Експертно-перевірної комісії

 

12 жовтня 2017 р. в Держархіві області відбулось засідання Експертно-перевірної комісії щодо внесення документів органів державної влади та місцевого самоврядування, установ, підприємств, організацій області до Національного архівного фонду України.

2017-10-12

Семінар для діловодів Красилівського району

21 вересня 2017 року заступник директора Державного архіву Хмельницької області Бурдуваліс Катерина Миколаївна провела навчальний семінар для відповідальних за діловодство та архівну справу в організаціях, установах, підприємствах Красилівського району на тему: «Нормативно-правове, науково-методичне та інформаційне забезпечення організації діловодства та архівної справи в установах, підприємствах та організаціях різної форми власності».

Участь у заході прийняли начальник архівного відділу Тетяна Федорина, працівники апарату, окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій Красилівського району.

Катерина Бурдуваліс ознайомила слухачів з організацією архівної справи та діловодства  на місцях. Семінар відбувся у формі діалогу, в результаті чого усі мали змогу поділитись досвідом роботи та дізнатись про нововведення у своїй справі, надавались методичні консультації з питань ведення діловодства та архівної справи, а також обговорено механізм приймання-передавання документів на зберігання до архівних установ.

Катерина Миколаївна наголосила, що якісна та відповідальна робота працівників архівного відділу, районного трудового архіву, архівних підрозділів органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій району є запорукою збереження документів Національного архівного фонду.

Архівний відділ висловлює щиру подяку усім, хто був причетний до підготовки та проведення семінару.

2017-09-21
1 | 2 | 3 > >>