Генеральний консул Республіки Польща відвідав Державний архів Хмельницької області

12 червня на запрошення дирекції архіву побували генеральний консул Республіки Польща у Вінниці Дамян Цярціньскі та віце-консул Агнешка Горальська які ознайомились з роботою установи, намітили шляхи співпраці з архівістами Хмельниччини та зробили пам’ятний запис в книзі відгуків.

 

2018-06-12

Робота архівних установ в умовах проведення адміністративно-територіальної реформи

08 червня 2018 року Державним архівом Хмельницької області спільно з Державним архівом Тернопільської області проведено  міжобласний семінар-практикум ,,Робота архівних установ в умовах проведення адміністративно-територіальної реформи”.

У ході семінару-практикуму відбувся обмін досвідом та інформацією за різними напрямками архівної справи зметою удосконалення роботи та проведення в майбутньому спільних наукових, видавничих і виставкових проектів та науково-методичних заходів.

Семінар проходив у місті Збараж Тернопільської області, яке належить до 39 міст України з найбільшою кількістю історичних пам'яток. Завершився семінар-практикум екскурсією у Збаразькому замку, який є архітектурною перлиною Тернопільської області. За результатами семінару планується плідна співпраця.

2018-06-08

I-ий міжнародний з’їзд архівістів та зберігачів музеїв

26-27 травня 2018 року директор Державного архів Хмельницької області серед учасників I-го міжнародного з’їзду архівістів та зберігачів музеїв України в Нагуєвичах, музей І. Франка.

 

2018-05-26

Працівники архіву пройшли навчання в Хмельницькому центрі перепідготовки

23 – 24 травня 2018 року працівники архіву пройшли навчання в Хмельницькому центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій за програмою тематичного короткострокового семінару ,,Пріоритети розвитку архівної справи на сучасному етапі державотворення”. За підсумками навчання 33 архівісти отримали сертифікати.

2018-05-23
1 | 2 | 3 > >>