ПОДІЛЬСЬКА СТАРОВИНА

В липні місяці вийшов перший номер часопису Державного архіву Хмельницької області «Вісник Державного архіву Хмельницької області «ПОДІЛЬСЬКА СТАРОВИНА».

Слід зазначити, що журнал виходить вперше за всю історію архівної установи. Виходу журналу передувала майже піврічна робота членів редакційної колегії, працівників архіву та видавця.

Засновниками журналу стали: Державний архів Хмельницької області, Хмельницька обласна громадська організація архівістів та дослідників Поділля та Південно-Східної Волині «Поклик віків», «Архівні інформаційні системи», м. Київ, Люблінський католицький університет імені Яна Павла ІІ (Польща), Меморіальний музей пам'яті жертв Голокосту в Вашингтоні (США), Польська академія знань (Польща) та Хмельницький інститут соціальних технологій Університету «Україна»

До складу редакційної колегії журналу увійшли відомі науковці України, США та Польщі.

В першому номері журналу опублікували свої наукові дослідження 54 автори з різних регіонів України. Статті розміщено в розділах: „Історичні дослідження”, „Джерела та історіографія”, „Архівні установи та підготовка фахівців з архівознавства”, „Видатні постаті”, „Огляд фондів особового походження”, „Премії та нагороди”, „Унікальні документи”.

Наступний номер журналу планується підготувати до 95 річчя архівної справи на Хмельниччині.

Видання розраховане на істориків, науковців, архівістів, краєзнавців, викладачів, студентів, учителів, усіх, хто цікавиться історією архівної справи та історією України.

 

    

2017-07-27

Ювілейний конверт архіву

До 95 архівної справи на Хмельниччині Держархівом було виготовлено ювілейний поштовий конверт на якому зображено: приміщення корпусу №1 Держархіву Хмельницької області та  фотографії приміщень у яких знаходився архів у м. Кам’янець-Подільському. 

 

2017-07-27

Засідання Експертно-перевірної комісії

13 липня 2017 р. в Держархіві області відбулось засідання Експертно-перевірної комісії щодо внесення документів органів державної влади та місцевого самоврядування, установ, підприємств, організацій області до Національного архівного фонду України.
 
2017-07-13

Засідання обласної науково-редакційної групи

11 липня 2017 р. в Хмельницькій обласній державній адміністрації директор архіву В. Байдич та головний науковий співробітник відділу інформаційних технологій  В. Галатир  взяли участь в організації засідання обласної науково-редакційної групи для реалізації проекту  “Місця пам`яті Української революції 1917-1921 років”

2017-07-11
1 | 2 | 3 > >>