Семінар та виїзне ЕПК у м. Городок

20 вересня 2018 року у м. Городок заступником директора-начальником відділу організаційно-аналітичної роботи Катериною Бурдуваліс та працівниками відділу формування Національного архівного фонду та діловодства Державного архіву Хмельницької області  проведено семінар  для відповідальних за архівну справу та діловодство підприємств, установ, організацій різних форм власності (в якому взяли участь 78 осіб) та виїзне засідання Експертно-перевірної комісії з  порядком денним:

  • Про роботу ЕК архівного відділу Городоцької райдержадміністрації.
  • Про стан впорядкування та приймання на державне зберігання документів в Городоцькому районі.
  • Розгляд документів, поданих до ЕПК від установ, організацій, підприємств району.
  • Розгляд документів, поданих до ЕПК від архівних установ області.

 Після закінчення семінару та ЕПК організаційний комітет з проведення Огляду на краще забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду та стану діловодства відвідав заклади освіти та науки Городоцької райдержадміністрації, серед яких відділ освіти Городоцької ОТГ та Городоцька ЗОШ № 3.

Також відбулася ділова зустріч заступника директора-начальника відділу організаційно-аналітичної роботи Катерини Бурдуваліс із керівництвом Городоцької райдержадміністрації та районної ради.

 

           

 

      

    

 

2018-09-21

Нормативно-правове, науково-методичне та інформаційне забезпечення організації архівної справи та діловодства

18 вересня 2018 року у м. Красилів заступником директора архіву-начальником відділу організаційно-аналітичної роботи Катериною Бурдуваліс проведено семінар на тему: “Нормативно-правове, науково-методичне та інформаційне забезпечення організації архівної справи та діловодства в закладах освіти та науки Красилівського району”. Мета заходу – покращення збереженості документів Національного архівного фондцу та удосконалення діловодства в установах та закладах різних форм власності Красилівщини.

 

      

 

           

 

 

2018-09-18

Засідання Експертно-перевірної комісії

06 вересня 2018 року в Держархіві області відбулося засідання Експертно-перевірної комісії щодо внесення документів органів державної влади та місцевого самоврядування, установ, підприємств, організацій області до Національного архівного фонду України.

 

2018-09-06

Виставка архівних документів

29 серпня 2018 року у зв’язку з 80-роковинами політичних репресій в Україні Державним архівом Хмельницької області у костелі Св. Анни мікрорайон Гречани презентовано виставку архівних документів ,,Безневинно репресовані”. Виставку відвідали 110 байкерів з Польщі (учасники Катинського рейду, який організовується 18-й рік поспіль), які приїхали щоб вшанувати пам'ять репресованих земляків колишнього СРСР та освітяни і викладачі  польської мови Хмельниччини.

1937-1938 роки – доба Великого терору в історії СРСР. Під час масових політичних репресій ставилися ,,планові завдання” щодо виявлення та покарання так званих ворогів народу. Ув’язнених катували, вироки до розстрілу виконувалися негайно.

   

   

2018-08-29
1 | 2 | 3 > >>