голова Державної архівної служби України Анатолій ХРОМОВ відвідає Хмельниччину

Анонс❗❗❗

✔️23-24 вересня 2021 року Хмельниччину відвідає голова Державної архівної служби України Анатолій ХРОМОВ.

✅Під час робочого візиту відбудеться зустріч Анатолія ХРОМОВА із головою Хмельницької обласної державної адміністрації Сергієм ГАМАЛІЄМ за участі заступника голови Володимира ЮР’ЄВА та головою Хмельницької обласної ради Віолетою ЛАБАЗЮК.

✅Окрім цього, запланована зустріч очільника Укрдержархіву з архівістами області. У її рамках буде проведено онлайн-міст ,,Архівні установи Хмельниччини в час адміністративно-територіальної реформи”.

❗❗❗Основні питання зустрічі:
- розвиток архівної справи та організація роботи архівних установ Хмельницької області в умовах змін адміністративно-територіального поділу та реалізація реформи децентралізації влади;
-цифровізація та діджиталізація основних напрямів роботи державних архівів, оцифрування та забезпечення вільного доступу громадян до документів Національного архівного фонду, що зберігаються в Державному архіві Хмельницької області;
- розгляд проєкту Закону України ,,Про Національні архівні інформаційні ресурси, управління документацією та архівами”.

✅Завершенням першого дня заходів буде участь голови Державної архівної служби України Анатолія ХРОМОВА у прямому ефірі каналу ,,Перший Подільський”, зокрема, у телепередачі ,,Поговоримо”.

✔️Відповідно до плану заходів, 24 вересня у рамках робочої поїздки Анатолій ХРОМОВ відвідає Кам’янеччину за участі заступника голови Хмельницької обласної державної адміністрації Володимира ЮР’ЄВА та директора Державного архіву Хмельницької області Катерини БУРДУВАЛІС.

✅Запланована зустріч із колективом Кам’янець-Подільського міського архіву.

✅У ході зустрічі голова Укрдержархіву поспілкується із колективом міського архіву та огляне приміщення для зберігання архівних документів.

✅І на завершення робочого візиту на Хмельниччину відбудеться зустріч Анатолія ХРОМОВА із головою Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Олександром АНУР’ЄВИМ та начальником новоствореного архівного відділу райдержадміністрації Іриною ФЕДОРОВОЮ і її колективом.

2021-09-17