Захід до Дня матері

11 травня в Державному архіві Хмельницької області відбувся захід, присвячений Дню матері. В Україні свято матері відзначається з 1990 року у другу неділю травня. Гостями заходу були відомі жінки-матері міста: Ольга Саліпа, Оксана Анодіна, Майя Флаксемберг, Людмила Черевченко.

Ольга Саліпа − журналістка, речниця міського голови Олександра Симчишина, письменниця, поетеса. Нагороджена премією ,,Коронація слова 2020” у номінації ,,Романи” за роман ,,Оля” про Ольгу Кобилянську; авторка двох збірок ,,Територія жінки” і ,,Територія вогню”. Мати двох синів.

Оксана Анодіна – ветеран ЗСУ, учасниця АТО і ООС війни на сході України, доброволець. Була командиром війська, допомагала військовослужбовцям, а також тим, хто проживає на території, на якій війна. На війні її кликали ,,Мама”, мала у підпорядкуванні 44 військовослужбовці. Виховує сина та доньку.

Майя Флаксемберг – кандидат медичних наук, лікар першої категорії, гінекологиня, працює в гінекологічному відділені Хмельницької обласної лікарні. Лікар-практик, лікар-новатор, успішно працює над подоланням проблеми безпліддя. Мати трьох дітей - сина і двох доньок.

Людмила Черевченко – заступник начальника Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Хмельницької обласної державної адміністрації. Має доньку.

Галина Григоришина – керівник навчально-організаційного відділу Хмельницького регіонального центру підвищення кваліфікації. Має сина.

Розмовляли про материнські зв’язки та вплив матері на формування дитячої особистості.

 

2021-05-11