семінар у місті Старокостянтинів

17 вересня 2020 року заступником директора Державного архіву Хмельницької області Катериною Бурдуваліс проведено семінар у місті Старокостянтинів ,,Нормативно-правове, науково-методичне та інформаційне забезпечення розвитку архівної справи та діловодства установ, підприємств, організацій різних форм власності у місті Старокостянтинів”.

Захід організовано Державним архівом Хмельницької області спільно із Старокостянтинівською міською радою.

На семінарі розглянутіпитання: організації діловодства установи; основних документів, які утворюють організацію архівної справи установи; вимог до оформлення документів; етапів передавання документів НАФ на постійне зберігання; вимог до приміщення архівного підрозділу. Особливу увагу присутніх звернуто на зміни, які відбулись у законодавстві, що регулює архівну справу та діловодство.

Окрім того, обговорено проєкт, започаткований Держархівом області на краще забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду та діловодства в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування. Його метою є покращення, удосконалення, забезпечення збереженості документів НАФ, з кадрових питань (особового складу) та діловодства в установах, закладах, підприємствах різних форм власності області.

По завершенню семінару, із керівництвом міста Старокостянтинів та Старокостянтинівського району обговорено питання розвитку архівної справи та діловодства.

Далі проведено виїзне засідання Експертно-перевірної комісії (далі ЕПК) Державного архіву області. Обговореностан впорядкування та приймання на державне зберігання документів міста Старокостянтинова. Розглянутодокументи, подані до ЕПК від установ, організацій, підприємств Старокостянтинівського району та міста Старокостянтинів.

 

 

 

 

 

2020-09-17