семінар в Сатанівській об’єднаній територіальній громаді

29 липня 2020 року заступник директора Державного архіву Хмельницької області Катерина Бурдуваліс та начальник віділу формування НАФ та діловодства архіву Валентина Рага провели семінар в Сатанівській об’єднаній територіальній громаді на тему: ,,Нормативно-правове, науково-методичне та інформаційне забезпечення розвитку архівної справи та діловодства в установах, підприємствах, організаціях різних форм власності Сатанівської об’єднаної територіальної громади”.

Захід організовано Державним архівом Хмельницької області спільно з Сатанівською селищною радою для спеціалістів архівних підрозділів та діловодів установ Сатанівської об’єднаної територіальної громади.

На семінарі розглянуті питання: організації діловодства установи; основних документів, які утворюють організацію архівної справи установи; вимог до оформлення документів; етапів передавання документів НАФ на постійне зберігання; вимог до приміщення архівного підрозділу.

Особливу увагу присутніх звернуто на зміни, які відбулись у законодавстві, що регулює архівну справу та діловодство.

Окрім того, обговорено проект, започаткований Держархівом області на краще забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду та діловодства в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування. Його метою є покращення, удосконалення, забезпечення збереженості документів НАФ, з кадрових питань (особового складу) та діловодства в установах, закладах, підприємствах різних форм власності області.

По завершенню семінару, учасникам надано методично-практичну допомогу з питань ведення архівної справи та діловодства.

 

 

 

 

2020-07-29