Державний архів Хмельницької області на інтерактивній мапі Міжнародної ради архівів

Державний архів Хмельницької області за рекомендацією Державна архівна служба України долучився до інтерактивного проєкту МРА.

Відсьогодні на інтерактивній мапі МРА можна ознайомитися з відомостями про Державний архів Хмельницької області та його офіційним вебпорталом https://www.dahmo.gov.ua/

Інтерактивна мапа – це спеціальний онлайн проєкт МРА (The International Council on Archives), розроблений задля полегшення доступу до актуальної інформації про віртуальні презентації колекцій документів, оновлені електронні каталоги та оцифровані архівні фонди.

До відома: Міжнародна рада архівів (МРА) – неурядова організація, створена у 1948 році, має дорадчий статус в ЮНЕСКО (UNESCO) i об’єднує органи управління архівною справою, національні архіви, професійні організації архівістів, інші архівні установи понад 199 держав світу. На сьогодні МРА налічує понад 1900 членів.

 

 

ICA.ORG
 
At ICA we think it is an important time to tell people from all over the world, not just our community, that archives continue to be accessible even though

 

 

 

 

2020-05-07