виїзне засідання колегії у Меджибожі

28 вересня 2018 року в Державному історико-культурному заповіднику ,,Межибіж” відбулось виїзне засідання колегії Державного архіву Хмельницької області з порядком денним:

1. Про стан виконання плану розвитку архівної справи в області у І півріччі 2018 року.

2. Про стан оцифрування та сканування документів у Держархіві області.

3. Про стан виконання законодавства про Національний архівний фонд та архівні установи в архівних установах Ізяславського району.

4.Про результати комплексної перевірки архівних установ Славутського району.

5.Про результати тематичної перевірки архівних установ Віньковецького району з питань використання інформації документів.

6. Про виконання рішення колегії Держархіву області від 06 червня 2017 року „Про стан виконання законодавства про Національний архівний фонд та архівні установи в архівнихустановах Теофіпольського району”(в порядку контролю).

7.Про стан обліку документів Національного архівного фонду в Державному архіві Хмельницької області.

8. Про стан кадрової роботи та виконання чинного законодавства України з питань державної служби та боротьби з корупцією в Держархіві області.

На колегії були присутні: керуюча справами виконавчого комітету Меджибізької селищної ради Тетяна Нігрей, начальник архівного сектору Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області Інна Гарматюк, директор Державного історико-культурного заповідника ,,Межибіж” Олег Погорілець, заступник голови Федерації професійних спілок Хмельницької області Анатолій Яримюк, працівники архівних відділів райдержадміністрацій та трудових архівів області, питання яких розглядалися на колегії.

До початку колегії учасники відвідали Українську православну церкву Київського патріархату Святого Миколая Меджибізького замку, по завершенню заходу відбулася екскурсія Музеєм пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років та старовинному Меджибожу. У музеї на згадку від колективу Держархіву області було залишено пам’ятну табличку з написом: ,,Голодомор 1932-1933 років в Україні – не історичне минуле, а трагічна реальність, яка не має терміну давності і забуття”. Опісля усі бажаючі у Книзі відгуків залишили свої побажання.

 

  

  

  

2018-09-28